Na čem při svatbě rozhodně nešetřit?

Jsou však položky, na kterých byste rozhodně neměli šetřit, i když nemáte zrovna na rozhazování. Záplava květin, svatební šaty na objednávku, tisícovka hostů? Jsou toto všechno věci, které nezbytně potřebujete na své svatbě mít? Pokud je váš otec milionář a váš svatební rozpočet nemá limit, tak určitě nešetřete na žádné položce. Avšak v případě, že musíte počítat přece jen s každou korunou, jsou jisté věci, na které se vyplatí vynaložit více financí.

ruce ženicha a nevěsty

Investujte do vzpomínek

Vše, co souvisí nějak se vzpomínkami na svatbu si zaslouží nejen vaši pozornost, ale také kvalitně odvedenou práci. Jelikož vzpomínky začínají již svatebním oznámením, dejte si je udělat u profesionálů, nebo kreativní duše, se kterou jste na jedné vlně a trefí se do vašeho vkusu. Hezké oznámení si určitě vaši příbuzní i vy odložíte na památku, může zdobit i svatební album.
Celou událost v "den D", také všechny oslavy kolem, byste si měli nechat zdokumentovat dobrým fotografem. Pokud umíte fotit, samozřejmě můžete nafotit hodně vzpomínek sami, když však přijde na kvalitně vyhotovené záběry, rozhodně je k tomu potřeba jak zkušenost, tak i fantazie a samozřejmě v neposlední řadě i dobrá technika. I když možná máte pocit, že organizované focení a pózování vypadá jako kýč, i stylizované fotky se svatební tématikou mohou být zajímavé a plné nápadů.

Symbol lásky

Jeden ze symbolů vaší lásky by vám měl zůstat až do doby, dokud vás "smrt nerozdělí" – ano, jde o prstýnky. Investujte do nich a řiďte se hlavně svým vkusem a potřebami. Budete je nosit denně po dobu mnoha let a měly by být stejně nádherné jako v den kdy jste si je vyměnili.

nevěsta a ženich na pláži

Hosté se nesmí nudit

Můžete mít vše vyladěno do posledního detailu a mít nejlepšího fotografa z okolí, ale pokud nebudete myslet i na hosty a zábavu pro ně, může to zkazit dojem z celé svatby. Zorganizujte pro ně nějaké hry, nebo si najměte svatebního kouzelníka https://www.vaskouzelnik.cz/galerie/svatby, který se o zábavu postará i bez vaší účasti.