Na co všechno vlastně volat instalatéra?


Můžete být muž nebo žena, to je docela jedno, v každém případě, pokud se nevyznáte v trubkách, topení či plynu, tak asi nebudete ti, kdo budou spravovat věci, které se vám v domácnosti mohou pokazit. Určitě to není žádná ostuda, zavolat si na pomoc profesionála, který by to, co vy byste spravovali někdy i celé týdny a ještě furt by to nebylo, spravil za pár chvil a měli byste to z krku. Někdy je lepší si zavolat profesionála a v konečném důsledku zaplatíte mnohem méně, než kdybyste si to dělali po svém.kreslený obrázek šťastného instalatéra

Pojďme se ale nejdříve podívat, na co všechno byste vlastně toho instalatéra měli volat?

  • Může to být oblast vody = problémy s rozvodem vody v bytě, rekonstrukce rozvodů, napojení na přístroje v domácnosti, opravy s tím související. Zajištění odpadních sítí a odvodů vody, prodej, montáž, výměna či revize vodoměrů, ohřívačů vody a dalších.
  • Co takhle plyn? = problémy s rozvodem plynu v domácnosti, revize a opravy rozvodů plynu. Pomůže také s vhodným zvolením plynového kotle, který je lepší a který horší, který se hodí do vašeho rozpočtu apod., opravy a revize plynových kotlů i jiných plynových spotřebičů, které se mohou v domácnosti nacházet.
  • Topení? = opět se jedná o výběr, montáž, revizi, opravy a výběr kotle, realizace rozvodů topení, zjištění možností a druhů vytápění, což může být opravdu velký oříšek pro neznalého trhu.

vodoměr u trubek na pozadí bílé stěny
A těch prací je samozřejmě mnohem více. Instalatérské práce nespočívají jenom v trubkách, je to o spotřebičích, jejich opravě, revizi, ale také výběru. Správný profesionál vám nejen opraví, ale také poradí, pomůže s výběrem nebo třeba i zařídí koupi či prodej. A není to jenom o těchto základních službách, které by měl nabízet každý instalatér. Je toho mnohem více. Přesně proto je pro vás ideální volba instalatér Praha Servis vířivých van, profesionál, který nabízí i pohotovostní služby pro případné akutní případy, kdy se vám bude okamžitě věnovat a odpoví po celý den.