Nebankovní americká hypotéka


Věděli jste, že existuje celá řada různých názvů? Možná jste se již s některými z nich setkali. Často se v tom klienti neorientují a hledají výrazy, které potřebují, které jim přijdou první na mysl. Jedním z nich je i americká hypotéka bez dokládání příjmů. Každý ví, že slovo americká znamená, že peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem. U klasického úvěru samozřejmě ručíte nemovitostí, jako je tomu právě v tomto případě, takže dáte do zástavy nemovitost jako je třeba dům, byt, pozemek, chata, garáž, a tak dále. Jenomže bez dokládání příjmů to je omyl, se kterým se velice často setkáváme. Takovýto úvěr totiž neexistuje. Každý poskytovatel úvěru si musí ověřit, zda bude jeho klient půjčku schopen splácet a od toho se vše odvíjí, proto není možné, abychom to žádným způsobem nezkoumali.

euro v ruce

Tento název již tedy neplatí, avšak nezoufejte. Prokázání svých financí totiž není složité, a stejně tak, jako můžete získat úvěr, když máte záznam v registru, i když jsou ještě úvěry označovány jako úvěry bez zkoumání registrů, tak můžete získat i úvěr, kde finance snadno a rychle prokážete. Celé vyřízení je snadné a netrvá více jak pár dní. Peníze dokonce můžete mít na svém účtu i do 24 hodin. Stačí dodat veškeré podklady a informace, které jsou k tomu nezbytné.
anglické libry

Potřebné doklady, výpisy a další informace

Jste-li běžný spotřebitel, pak se vaše finance budou odvíjet od toho, co se vám připočítává měsíčně na účet. Samozřejmostí je vlastnit nemovitost, kterou budete ručit, abyste úvěr mohli získat.

Listiny, které potřebujete k prokázání:

a) Zaměstnanci potřebují výpis z účtu za posledních 3-6 měsíců, pracovní smlouvu, výplatní pásky.

b) Pokud pobíráte starobní důchod nebo jste na rodičovské dovolené, pak byste měli doložit rozhodnutí o přidání dávky nebo o vyměření důchodu a opět výpisy z účtu za posledních 3-6 měsíců.

c) Osoby samostatně výdělečně činné doloží daňové přiznání, výpisy a vystavené faktury.