Odvoz Vás i vašeho vozu


Znáte to, pořádá se akce, nebo nějaké větší party a máte to přece jenom trošku z ruky, tak zvažujete nejrůznější způsoby, jak se na dané místo dostat. Způsobů je samozřejmě ohromné množství, můžete jet veřejnou dopravou, říct kamarádovi nebo rodině o odvoz, nebo se rozhodnout jet vlastním automobilem. Každý z těchto způsobů má určitě něco do sebe, ať už ohledně otázky času tak otázky finanční. Jestliže se však rozhodnete pro způsob poslední a vyjedete vlastním automobilem, určitě neprohloupíte. V dnešní moderní době existuje služba , která zajistí odvoz Vás i vašeho automobilu a to za dobrou cenu. Velkou výhodou je, že si sami určitě, kdy na akci vyjedete a taky to, kdy z party pojedete domů. Zkrátka nejste vůbec nikým vázání a můžete tak pařit až do ranních hodin a užít si akci naplno.
zaparkované auto
Další z výhod je, že se nemačkáte v přeplněném autobusu, nebo vlaku, který je přervaný nervózními lidmi. Po skončení oslavy jednoduše zvednete telefon a vytočíte číslo pro odvoz vozu i Vás. Spojíte se s dispečerem, který Vám oznámí, za jak dlouho se k Vám dostane jejich posádka. Až potvrdíte, že s odvozem souhlasíte, dostanete na Váš telefon textovou zprávu, kde bude napsána espézetka a tip automobilu. Tato zpráva bude pouze informačního charakteru, abyste rozpoznali, kdo pro Vás přijede a v jakém vozu.
bmw 635csi
Po příjezdu posádky s vámi jeden řidič nastoupí do vašeho automobilu a vyjedete směrem k vašemu domu. Za tuto službu se platí pouze za ujeté kilometry, proto se před výjezdem opíše tachometr a po příjezdu se spočítá, kolik se ujelo kilometrů. Po finančním vyrovnání služba končí a řidiči odjíždí zase k dalšímu klientovi.
Vždy dobře zvažte, co je pro Vás nejlepší volbou, ať už z hlediska komfortu tak z hlediska časového. Doporučuji využít této služby, určitě se Vám zalíbí a budete jí využívat častěji, než kdy dříve.