Pobavte svatebčany netradiční zábavou


Uvažujete nad tím, čím odpoledne a večer po obřadu svatby zabavíte hosty a staromódní zábava typu svlékání podvazku zuby vám nic neříkají? Nebojte. Existuje mnoho způsobů, jak si s programem kreativně poradit, překvapit a pobavit každého ve věkové kategorii mezi 5 a 99 roky.novomanželé.jpg

Kreativně si můžete poradit již s pozvánkami. Tam začíná viditelná a hmatatelná část přípravy velkého dne. Svatební oznámení od GoldPress.cz nabízí skvělou příležitost, jak si s nimi kreativně poradit, nebo dokonce pobavit své přátele. A kromě oznámení o uzavření manželství je můžete i pozvat např. na turnaj v pétanque.

Zábava pro gentlemany

V poslední době frčí obřady i hostiny v uvolněném boho stylu a většina z nich se koná venku. Zejména během léta. Překvapte starší ročníky a zároveň potěšte mladé, kteří si během tance hned odpoledne nepropotí košili. Nabídněte jim místo laciné klasiky např.:

  • mega šachy, piškvorky a jenga,
  • pétanque či croquet,
  • běžné deskové hry nebo poker.

Instax party

Děláte garden party? Není lepší nápad, než pověsit pár provázků a na ně dát spoustu dřevěných kolíčků na prádlo. Možnosti máte dvě. Pověsit na ně můžete fotografie z dětství novomanželů a vašich přátel.

Anebo vzít pár foťáků stylu Instax, tedy polaroidů. Vytvořte malý koutek, kde se budou moci hosti fotit a ihned je mohou pověsit. Budete tak mít jedinečné vzpomínky, které vám dají samotní přátelé a členové rodiny. A to je k nezaplacení!
zlaté prstýnky.jpg

Pro malé i velké

Patříte mezi dobrodruhy a máte rádi tetování? Nechte své hosty zažít něco nečekaného. Vytvořte tatérský koutek, kde si malí i velcí návštěvníci budou moci nanést falešné tetování, anebo požádejte známého, který si tam sedne a bude to dělat za ně. Nalepovací tetování není vůbec těžké sehnat a potěšíte tím děti i dospělé. A možná překvapí i babička, která se odváže a nechá se také “potetovat“.