Praktické letní overaly pro pohodlí miminka


Léto s sebou přináší stále větší a větší horka, což je nepříjemné pro nejen pro dospělé, ale také pro děti. Obzvláště kojencům pak může snadno hrozit přehřátí a dehydratace, jsou k tomu totiž náchylnější než dospělí.

roztomilé mimčo

Co tedy obléknout malému miminku, pokud venku stoupají teploty k tropické třicítce?

Doma je to jednoduché, můžete miminko nechat nahaté nebo jen v plence a tělíčko mu krásně větrá a není mu takové horko. Co mu ovšem obléknout, pokud jdete v horkých dnech ráno nebo k večeru na procházku a je i tak horko? Nebo v čem pohodlném a prodyšném by měl kojenec spinkat v postýlce, aby se při tropických nocích tolik nepotil, nebylo mu horko, a naopak mu bylo příjemně?

V takových i dalších případech využijete praktický, pohodlný a prodyšný letní overal.

100% bavlna zajistí děťátku příjemné pohodlí a komfort za každé situace, a to i v horkých letních dnech a nocích. Navíc je tento obleček ozdoben veselou postavičkou, která miminko zaujme a zabaví.
přítulné mimčo

Originální letní overal s vtipným nápisem je vhodný také jako dárek

Sháníte dárek pro kamarádku k narození děťátka? Pak i tento vtipný letní overal může být zajímavým dárkem, která potěší nejednu maminku i miminko.

Líbivý potisk v kombinaci s vtipným nápisem „Tady velím já“ dělá z tohoto kousku oblečení vtipný a veselý obleček. Veselý univerzální motiv udělá z děťátka malého námořníka, který bude velet všem na palubě.

Nejen, že toto oblečení pěkně vypadá, ale také se dobře nosí a děťátko se v něm bude cítit příjemně. Rodiče také ocení praktické patentky, které se nacházejí mezi nožičkami. Ty totiž zajistí snazší převlékání, a především také jednodušší přebalování, což rodič ocení obzvláště, když už je dítko větší a začíná se na přebalovacím pultu vrtět. Každá vychytávka pak přijde vhod.

Tento kousek oblečení pro kojence by zkrátka neměl chybět v žádné miminkovské výbavičce.