Proč tak složitě?


Lámete si hlavu, přemýšlíte kde brát? Je vám jasné, že vaše stávající vozítko má co dělat, aby ujelo pár kilometrů, ale stovky za vysněnou dovolenou? To jen těžko. Ptáte se kamarádů, příbuzných, ale je jasné, že i kdyby chtěli, sami vůz dnes a denně potřebují? A přitom by stačilo tak málo, sehnat čtyři kola, co by vás zavezla za pohodou a klidem. Trmácet se autobusem takovou dálku a s malými dětmi? Absolutní nesmysl! Už jste zvážili všechny možnosti, probrali to ze všech konců, ale žádný výsledek. A věřte, že všechno jde, všechno má nějaké řešení. Jmenuje se autopůjčovna praha 9! Že jste vůz z autopůjčovny nikdy neměli, že vůbec nevíte za jakých podmínek a prakticky ani nemáte tušení, jak se to dělá? Věřte, že věci jsou kolikrát jednodušší, než se na první pohled může zdát!

automobil nadosah ruky

Jistota je jistota

Je ten nejvyšší čas uvést věci na správnou míru. Je potřeba zákazníka seznámit se všemi výhodami, které zároveň se zapůjčením vozu dostane. Takže v první řadě je to bezpečnost a spolehlivost. Naše automobily procházejí pravidelnými kontrolami, kdy vy jako zákazník máte jistotu, že jste sami, ale i například s rodinou v pořádku. A to při zapůjčení vozu z rodiny, či od známých nemusíte mít v žádném případě garantováno! Další nespornou předností je, že vozidlo dopravíme až k vám. V praxi to znamená, že přijedeme, vy podepíšete smlouvu a je po starostech. Kdo se bojí o finanční náročnost, nechť zůstane v klidu! I špičková vozítka lze zapůjčit za rozumnou cenu, pokud budete jezdit deset a více dní, jeden den máte jako bonus zdarma!
bezvadný technický stav
Tak co na to říkáte? Jste překvapeni? Ale to přátelé ještě není zdaleka všechno! Automatickou záležitostí je například GPS navigace, dětské autosedačky a podsedáky, havarijní pojištění, pokud by se nedej bože něco stalo. Máte naprostou jistotu, že díky nám dorazíte do kýžené dovolenkové destinace v klidu a v bezpečí. Takže nasedat a vzhůru za dobrodružstvím!