Zabít dvě mouchy jedním stanem


Různé prodejní a prezenční akce, které se konají pod širým nebem, by se neobešly bez dostatečného zabezpečení před rozmary počasí. Mnoho podniků využívá tu možnost, že si nechají instalovat prodejní nebo prezentační stánek ve formě některého z moderních párty stanů. Možností je několik.
cirkusové stany
· Je možné využít například stan, který se označuje jako „Jehlan“.
Tento produkt je nabízen především náročným zákazníkům, kteří od prezentačního stánku očekávají zejména moderní vzhled a velkou plochu. Ta se totiž dá praktickým způsobem využít jako reklamní plocha k potisku důležitými informacemi o firmě. Například tu může být internetová adresa.
– Konstrukce je velice pevná.
– Je tvořena silnými ocelovými stožáry s průměrem šedesát milimetrů.
– K těmto odolným stožárům je připevněna nepromokavá střecha stanu.
– Stožáry jsou ukotveny v základně k podkladu.
Jeden tento Jehlan – párty stan zastřeší až dvě stě sedmdesát metrů čtverečních plochy. Zájemce si může zvolit ze dvou základních velikostí.

Odolnost díky inovacím

Druhou variantou, která je také velice oblíbená a hojně využívaná, je nůžkový stan Mitkotent.
· Oblíbenost těchto výrobků pramení především z toho, že jsou velice odolné i při silnějším větru.
· Plastové spoje jsou tu nahrazeny hliníkovými, což značně vylepšuje zmíněné vlastnosti.
stany na louce
Tyto produkty nemusejí být ale využity pouze na prezentačních akcích. Jejich výhody poznali například pořadatelé různých sportovních soutěží anebo fotbalových utkání. I ti využívají plochu k reklamním účelům. Buď k propagaci své vlastní firmy anebo jako reklamní plochu pro své sponzory. Tím pádem se jim tento produkt vyplatí nejméně dvojnásobně. K potištění se využívá nejmodernějších technologií – celoplošný digitální potisk, který je odolný vůči veškerým povětrnostním vlivům.