Zážitkový areál

Plný her, soutěží, disciplín a sportovních aktivit pro děti

  • Místo, kde se naše ratolesti mohou vydovádět a pořádně vyřádit.
  • Místo, kde si mohou dělat, co si jen přejí.
  • Místo, kde mohou jít kamkoliv a to bez placení, na jakoukoliv atrakci a to na jakoukoliv dlouhou dobu. (vstupné je celodenní, platí se při příchodu do celého areálu)
  • Místo, kde poznají nové přátele a kde budou na čerstvém vzduchu v pohybu a plné radosti a úsměvů.
  • Místo, kde i vy máte možnost s nimi prožít báječný den plný krásných a nezapomenutelných zážitků.

Děti skáčou přes žebřík na zemi na zeleném hřišti
Nechejte je, ať se baví, ať skáčou, skotačí, ať tančí, lozí, šplhají, baví se a hrají si. Ať soutěží, ať poznávají nové přátele, ať se naučí vycházet s ostatními a spolupracovat. Vytvořili jsme místo, kde je dětem příjemně a kde si každé najde svou oblíbenou činnost, u které může strávit klidně celý den, nebo může vyzkoušet desítky jiných aktivit. Dopřejte jim pobyt v zážitkovém areálu.
Navštivte dětský zábavní park duhovy-park.eu a prožijte v něm nezapomenutelné chvíle se svými dětmi, které budou ještě dlouho vzpomínat na všechny zážitky, sporty, hry a aktivity, které si zde mohly vyzkoušet.

Od těch nejmenších až po ty největší

Své radostné chvíle si zde užijí jak naši úplně nejmenší, tak i větší nebo odrostlejší věkové kategorie nebo dokonce i mladí dospělí. Pro každou věkovou kategorii máme připravené jiné atrakce. Naše ratolesti si mohou vyzkoušet jízdu na segway, připravené jsou autodráhy se šlapadly, paintball s luky a šípy, oceníte jistě také ochlazení v relaxační vodní zóně, vodní prvky milují jak malí tak i velcí, další jsou skákací atrakce, odrážedla, překážkové dráhy, závodní dráhy, obří skládačky, opičí dráhy, trampolíny a mnoho dalšího.

Dítě se směje, někdo ho lechtá a svítí slunce

  • Občerstvit se můžete v přímo v našem areálu. Samozřejmostí je připojení k Wi-fi protože víme, že dnešní rodiče jsou moderní a potřebují si užít také trochu zábavy, zatímco děti lítají a běhají kolem, skáčou a dovádí.
  • To vše kousek od Prahy. Udělejte si výlet do našeho hlavního města, pokud v něm nebydlíte, vaše ratolesti to jistě ocení. Den plný zábavy je uchvátí a budou na něj ještě dlouhou vzpomínat.