Dokonalý odpočinek na jihu Moravy


Nikdo z těch, kteří si zvolí pro svou dovolenou anebo prodloužený víkend jižní Moravu, nebude zklamán. Právě zde se snoubí krásná krajina s bohatou kulturní nabídkou i zajímavou minulostí. A ještě ke všemu se jedná o kraj vyhlášený svým pohostinstvím.

voňavé mýdlo

Kde si opravdu odpočinete?

Jaké město na jihu země zvolit tak, abyste měli všechno na dosah ruky a nebyli zklamáni? Mikulov je ta správná volba! Je tam pro vás k dispozici skvěle vybavený hotel s rozlehlou wellness zónou a bohatou nabídkou služeb, ať už se jedná o potěchu těla či ducha. Pro své návštěvníky zde chystají pravidelnou nabídku kulturních akcí a samozřejmě nechybí ani gastronomické zážitky, protože právě za těmi lidé na jih Moravy často jezdí.
Nicméně v hotelu v Mikulově mikulov.galant.cz se vám bude líbit, ať už zde vyrazíte za dlouhou letní dovolenou anebo za kratším relaxačním pobytem. Můžete pobývat jak v samotné budově a jejím bezprostředním okolí anebo vyrážet na dlouhé výlety po okolí a v žádném případě se nudit nebudete.

Bohatá kulturní i přírodní historie na dosah ruky

Vždyť vznik samotného historického centra města se datuje již do dvanáctého století, takže zde narazíte na celou řadu architektonických skvostů. A pozadu nezůstává ani okolní krajina s bohatou kulturní minulostí a stále živými tradicemi. Můžete si prohlédnout nedaleký jedinečný Lednicko-Valtický areál zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, krajinu Pálavy anebo i velkoměsto Vídeň. Jak je tedy vidět, tak na své si zde přijdou jak všichni milovníci poklidného venkovského života, tak i milovníci čilého velkoměstského ruchu. A konec léta je jako stvořený pro toulky místními vinicemi a návštěvy vinných sklípků, které na jižní Moravě zkrátka nemůžete minout.
Zkrátka, když vyrazíte za odpočinkem do Mikulova, tak toho rozhodně nebudete litovat a takovým pobytem si uděláte dobře na těle i na duši.