Mobilní dřevostavby jako ideální řešení vašeho bydlení


Ten, kdo touží po vlastním bydlení, by měl nyní zpozornět. Ještě nikdy nebyli lidé tak blízko vlastnímu samostatnému domku za vstřícnou cenu. Jestliže jste si doposud mysleli, že k pořízení vlastního domu potřebujete minimálně dva milióny korun, a možná ještě více, tak na to můžete rovnou zapomenout. Všichni, kdo se dokáží uskromnit a nedělá jim potíže malý domeček s velikostí srovnatelnou například s malým bytem v panelovém domě, mají vyhráno – mohou si pořídit mobilní dům.

předávka klíčů z ruky do ruky

Mobilní dřevostavby jsou cestou ke splnění snu o vlastním bydlení pro celou řadu lidí. A o tom, že takové bydlení stojí za to, svědčí jistě to, že zájem o mobilní domy nepřetržitě stoupá. Je tedy evidentní, že se na českém trhu konečně objevila alternativa, na kterou už lidé dlouho čekali. A to jak ti, kteří potřebují bydlet, tak ti, kteří hledají vhodný objekt pro rekreaci.

Typickým znakem mobilních domů je to, že nemají pevné základy, kterými by byly spojené se zemí. A od toho se odvíjí několik skutečností:
Za prvé jsou tyto domy levnější. Jistě také proto, že jsou poměrně malé. Takže na ně dosáhne skoro každý, a můžete si je pořídit bez hypotéky.
Za druhé je možné jejich stěhování z místa na místo. Jejich výroba probíhá v areálu výrobce a na místo vám je doveze speciálně upravený automobil, který je usadí tam, kam budete potřebovat. A kdykoli se rozhodnete přestěhovat, tak není nic snazšího, než vzít svůj domeček s sebou.

podpis smlouvy o bydlení, klíčenka

Za třetí, ke stavbě takového bydlení nepotřebujete žádné úřední povolení. To vás zbaví mnoha nepříjemných starostí a rovněž vám to ušetří nemálo peněz.
Mobilheim je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí bydlet za příznivou cenu, a přitom si zachovat svou nezávislost. S domem, který může cestovat s vámi, vás nic nedrží na místě. Stejně tak vás nebude omezovat ani riziková hypotéka, která je závazkem na desítky let dopředu.