Fénixovy slzy a jejich skutečná tvář

Stali jste se novým uživatelem konopných léčiv a doplňků stravy s obsahem CBD nebo THC? Oceňujeme vaši otevřenost vůči novým trendům, jsou však i takové, na které je lepší dát si veliký pozor. Nebo se minimálně edukovat v plné míře v oblasti jejich složení a možných následků užívání.
Fénixovy slzy se v nedávných letech proslavily jakožto silný extrakt z marihuany a podle některých odborníků může být spíše vrahem než léčitelem. Záleží určitě na indikaci a správném dávkování.
péče o ruce


Jejich příprava probíhá sušením samičích květů konopí. Tyto květy obsahují psychoaktivní THC nebo potom CBD, které není psychoaktivní. Někdy dokonce obsahují obojí najednou. Právě tato kombinace dvou zásadních látek ve výsledné tinktuře se v poslední době ukazuje jako velmi zdraví prospěšná.
Pakliže je vyrobená látka profesionálně vytvořená a vyvážená, může se použít jako doprovodný lék k terapii epilepsie, roztroušené sklerózy nebo projevu Parkinsonovy choroby.
Na jednu stranu není od věci podobné produkty užívat, zejména ve chvílích, kdy už pociťuje pacient silnou beznaděj ve vztahu k probíhající léčbě svých potíží. Na druhou stranu, je potřeba mít se na pozoru. To, že nám užívání konopné medicíny přivodí léčebné úspěchy nebo nenadálou změnu stavu pacienta, nemusí nutně znamenat, že na tom má podíl právě THC nebo CBD. Může se jednat o pouhopouhý placebo efekt.

barevné lahvičky

Fénixovy slzy nebo Fénixovy kapky chcete-li, jsou stejně jako mnoho dalších produktů z technického konopí v různém složení volně dostupné na různých e-shopech nebo kamenných obchodech. Zkuste navštívit některý z nich a hledejte možnosti, například výrobky od značky Cibdol mají současně velmi kladné recenze mezi uživateli tohoto typu medikamentů.
Pokud chcete být obezřetní co se týče léčiv obsahujících kanabinoidy, můžete sáhnout třeba po olejích, čajích nebo kávě s mírnějším, ale přesto pozitivním efektem.