Hodinový manžel

Nebojte se, nejsou to ty služby, které Vás právě teď mohli napadnout. Služby typu hodinový manžel již nějakou dobu poskytují šikovní muži, kteří zvládají různé manuální práce, jsou zruční a mají technické nadání. Ocení je zvláště ženy, jenž žijí samy a nemají k ruce svého partnera nebo zkrátka lidé, kteří si s mnoha domácími opravami nedokáží poradit. Je Váš manžel nešika a neumí přidělat ani  poličku nebo opravit kapající kohoutek? Obraťte se na hodinového manžela a ten to rychle zařídí. Váš manžel si oddychne a Vy budete spokojená.

Hodinoví manželé jsou fenoménem dnešní doby. Mohou umět téměř všechno, jen musíte najít toho pravého. Jelikož jich nyní je již poměrně hodně, určitě jej najdete. Drobné údržby v domácnosti jsou stále třeba a Vy na ně prostě buď nemáte čas nebo si s nimi neumíte poradit. Každý přece nemůže umět všechno, a tak služby hodinového manžela můžou být hotovým požehnáním.
 

Hodinová žena

Opět nejde o žádné potěšení, jenž by snad žena poskytovala mužům za úplatek, i když je to vlastně také záležitost tak trochu intimní. Tato žena Vás totiž potěší tím, že Vás zbaví otravného úklidu. Ale leckteré ženy tvrdí, že by žádnou jinou ženu nenechali ve svém království tuto činnost vykonávat. Je to však služba jako každá jiná a tak je třeba se na ni také dívat. Hospodyně na úklid jsou diskrétní a pečlivě vyškolené. Pomohou s veškerou domácí prací, kterou nestíháte.

Hodinové ženy jsou vlastně ženskou obdobou hodinového manžela, jen se soustředí na ženské domácí práce. Nejen uklidí, ale i vyžehlí, vyperou, zalijí květiny, uvaří, vyvenčí Vašeho psího miláčka nebo nakrmí domácí kočku. Všechno, aby Vašemu domovu nic nechybělo a Vy jste se vrátili po náročném pracovním dni do uklizeného bytu. Vše je zařízeno, můžete se věnovat svým dětem, partnerovi, svému koníčku. To za to stojí, ne?