Ideální pomoc pro první krůčky


Záleží vám na tom, aby vaše dítě správně rostlo a vyvíjelo se tak, jak má? Někdy jsou však děti příliš líné na to, aby si uvědomily, že už mají čas na to, aby vyzkoušely novou aktivitu, při které zjistí, že je naprosto úchvatná. Příkladem toho jsou první krůčky, na které rodiče tolik čekají a v období, kdy s nimi dítě přijde, rodiče pečlivě sledují to, aby si nezpůsobily žádná zranění.

bosé dětské nohy

K prvnímu úspěchu a docílení rovnováhy vám může pomoci dětské chodítko. Už na oko lákavá hračka zaujme každé zvědavé dítě a platí, že se s jeho pomocí naučí chodit rychleji a co je nejdůležitější – i bezpečně.

Díky chodítku se osmělí každé batole

Možná má vaše dítě pouze strach z toho, zkusit se postavit na vlastní nohy a udělat s nimi nějaký pohyb vpřed. Abyste mu pomohli odhodlat se k tak přirozenému kroku, jakým je chůze, pořiďte mu zábavní chodítko, které mu poskytne i řadu aktivit a oporu, se kterou získá jistotu.

Jeho velikost je přizpůsobená tomu, aby mělo dítě chuť vylézt až nahoru a prozkoumat všechny předměty, které jsou jeho součástí.

Na samotném vrchu je pevné a praktické madlo, kterého se může snadno chytnout a pohybovat se s ním po místnosti díky přídavným kolečkům. Je tedy první pomůckou při zkoušení toho, co je pro vaše dítě prozatím neznámé, a to pohyb kupředu – pouze na nožičkách.

Barevné provedení a spousta hraček

Pozitivní vztah k této pomůcce a současně i hračce, si získá díky tomu, jak už od pohledu vypadá. Všechny chodítka mají na sobě i různé interaktivní a zajímavé hračky, aby si jich každé dítě oblíbilo už od začátku.

➔ Nemají sloužit k tomu, aby dítě k něčemu nutily a právě proto jsou nejen nástrojem k zdokonalení dětské chůze, ale i fantastickou hračkou, která vaše dítě jen tak neomrzí.
dětské chodítko

Vyberte si taky jedno šikovné chodítko, které vám doma bude užitečné a vašemu dítěti poskytne i zábavní program, díky svému provedení. A uvidíte, že se brzy dočkáte toho, že vám doma bude utíkat a už se prakticky nezastaví.