Jaké sušené květiny jsou pro vás ty pravé?


Vybíráte nové doplňky do domácnosti a nevíte si rady, co padne k vašemu prostředí? Pokud jste se rozhodli třeba pro sušené květiny, široká nabídka všech možných druhů vás jistě překvapí.
Které jsou ty pravé pro vás a vaši domácnost? Nabízíme stručného průvodce problematikou tohoto typu květin a doufáme, že zde najdete, co je pro vás nejlepší.
Africké sušené květiny patří k těm vůbec nejoblíbenějším na trhu. Využijete je pro vytváření různých aranží, skvěle se hodí do suchých vazeb nebo tehdy, když potřebujete pouze něčím vylepšit a ozdobit různorodé dekorace. Tento druh je typický svým minimalismem a jemnými, spíše tělovými barvami, nebo zastřenými tvary. Působí mysticky a něžně.
sušené květy

Čínské květiny jsou typické poněkud výraznějšími barvami. Hodí se do všech dekorací, ať už květinových nebo jinak přírodních. Vaše věnce nebo koláže s nimi dostanou nádech hravosti a odhodlanosti.
Sušené ozdoby z Indie vás nadchnou svou pestrostí. Objevují se v mnoha různých variantách i tvarech, u některých by vás dokonce ani nenapadlo, že se jedná o květinu. Jejich tvary jsou působivé a výrazné, to se však nedá říct o barevných odstínech. Ať si pořídíte různé suché plody, kvítky nebo stvoly, dodají každé vaší dekorativní práci potřebný šarm a zároveň důstojné vzezření.
Pokud se rozhodnete sáhnout po sušinách z Austrálie, rozhodně nebudete vedle. Tyto ozdoby rozzáří všechny produkty, kterými je budete vylepšovat. Jedná se o velmi exotické kousky.

pracovní prostředí
Ať už se vaším favoritem stane kterýkoli druh květin, určitě uspokojí vaše potřeby. Je pro ně charakteristická vysoká estetická kvalita a také dlouhá trvanlivost.
Že vám ještě stále něco chybí? Pokud už jste vyčerpali své možnosti v oblasti květin, zkuste do své dekorativní sbírky doplnit třeba nějaké šišky, sušené ovoce skořápky a jiné plody. Některé z nich seženete dokonce volně v přírodě.