K čemu využít služeb půjčovny dodávek Praha


Stěhování – nejčastější důvod, proč se vozidlo s nákladovým prostorem stává předmětem zájmu některých osob. Stěhovací služby zajištěné profesionály jsou sice stále v permanenci a lidé je využívají i pro akce menšího rozsahu, ovšem zároveň přibývá zájem o přestěhování vlastními silami s vypůjčeným přívěsným vozíkem za tažné zařízení, nebo s přepravní dodávkou. S ohledem na znalost objemu nákladového prostoru lze snadno propočítat náklady na celou proceduru a ty jsou vždy nižší, než při komplexním zajištění této služby stěhovací firmou.

papírové krabice

Kulturní a sportovní akce – některé akce vyžadují převoz nákladu nebo osob, jako jsou např. oslavy, svatby, sportovní soustředění a kurzy. K tomu se může vůz s objemem nákladového prostoru nad 10 krychlových metrů hodit.

Havárie nebo technická závada – transportní dodávka z půjčovny dodávek Praha se může hodit v okamžiku, kdy urychleně potřebujete řešit přepravu osob na nějakou akci nebo odvoz většího počtu předmětů, přičemž v tu chvíli nemáte k dispozici vlastní vůz z těch nejnepříjemnějších důvodů, jako jsou autonehody, plánované servisní zásahy, technické prohlídky nebo náhlé technické závady.

věci v krabici

Jaké jsou podmínky k zapůjčení

Soukromé i firemní účely – status fyzické osoby, firemního uskupení nebo soukromého živnostníka naprosto nerozhoduje o tom, zda si můžete vypůjčit osobní vůz nebo obytnou či nákladní dodávku do hmotnosti 3,5 tuny. Zapůjčení je možné pro každého, kdo má trvalý pobyt na území ČR, a je starší 18 let.

Řidičský průkaz – podmínkou není ani řidičský průkaz, vozidlo lze (u některých půjčoven) zajistit i s řidičem. Jestliže budete vůz řídit sami, nebo tím pověříte přátele, či známé, pak je zapotřebí oprávnění skupiny B. Podmínkou nejsou ani zkušenosti s řízením transportní dodávky, ovšem nezkušený řidič musí počítat s tím, že mu jízda může způsobit určité potíže (odhad vzdálenosti, couvání a parkování).