Na záznam v registru lze vyzrát s nebankovní hypotékou


Stala se vám taková nemilá věc, že jste získali záznam v registru? Je jedno, zda ho máte v bankovním anebo v nebankovním registru, protože výsledný efekt bude naprosto stejný. Pokud máte nějaký záznam v registru, tak to znamená, že vám v této době žádná banka peníze nepůjčí. A v takovém případě zde nepomohou ani argumenty o tom, že se jednalo o naprosto zanedbatelný prohřešek. I kdybyste jen se zpožděním zaplatili fakturu za telefon, tak budete na stejné lodi s lidmi, kteří dluží milióny.
platit kartou

Máte tedy nějakou šanci na půjčku v případě, že ji opravdu nevyhnutelně potřebujete? Ale jistě, že máte! Ale zapomeňte na klasické finanční instituce, jako jsou banky. Banky mají opravdu přísná pravidla a jakýkoli záznam v registru na ně působí jako červený hadr na býka. Ovšem pokud s žádostí o půjčku zaklepete u dveří nebankovní společnosti, tak to bude zcela jiné, mnohem lepší.

Nejprve si vše dobře promyslete a spočítejte

Požádat o půjčku u nebankovní společnosti můžete obratem ruky během několika málo minut. Vše lze udělat snadno prostřednictvím online formuláře na webových stránkách této společnosti. Nicméně ještě před tím, než se do takové žádosti pustíte, tak si dobře promyslete, kolik peněz budete schopni splácet, protože úroky, které ke své půjčce získáte, mohou splácenou částku výrazně navýšit. Jasno byste měli mít také v tom, zda nebudete muset platit žádné poplatky předem, a hlavně, zda máte k dispozici vhodnou nemovitost, kterou se za svou půjčku zaručíte.
hromada peníze

Až poté požádejte o půjčku

Hypotéka bez registru vám jednoznačně může vytrhnout trn z paty. Zbaví vás nepříjemných finančních závazků, stejně tak jako vám umožní koupit si nové auto anebo rozjet podnikání. Ovšem vždy byste měli mít jasno v tom, zda si na sebe neberete příliš velký závazek, který by vám v budoucnosti mohl ještě více přitížit.