Nelpěte na předmětech, které nepoužíváte

Možná že i vy patříte k řadám takzvaných “sběratelů”, kteří mají rádi nejnovější kousky hodinek, jež ale nakonec vaši ruku ozdobí pouze párkrát aby posléze skončily uzavřené v krabičce ve společnosti dalších kousků s podobným osudem. Nebo jste se stali šťastným dědicem hodinek, jejichž cenu ani neumíte odhadnout? Svěřte svoje nenošené, nebo zděděné kousky k posouzení odborníkům, kteří mají dlouholetou praxi v tomto oboru a jednají velmi korektně, dle určených zásad a pravidel, týkajících se výkupu a zástav.
pánská ruka s hodinkami
Prohlédněte si doma vaše hodinky, které nenosíte a zvažte jejich odprodej, či zástavu. Možná vám doma leží hotový poklad, aniž o této skutečnosti víte. Pokud máte zájem, oslovte nás telefonicky, nebo mailem, domluvte si s námi schůzku a my rádi hodinky posoudíme a případně ihned na našich pobočkách, jež najdete po celé České republice i na Slovensku dodatečně zboží převezmeme a ihned vyplatíme. Nemusíte samozřejmě na obchod přistoupit hned. Máte vždy dostatek času na svou volbu. Vykupujeme a zastavujeme hodinky originálních značek, a právě na typu značky i míry opotřebení hodinek se odvíjí jejich cena. Důležitou roli při ocenění hrají i další aspekty, jako jsou platné záruční listy, účtenky, certifikáty, původní krabičky, případně návody k použití. Naše telefonní linka je k dispozici dvacet čtyři hodin, takže jsme v kteroukoliv denní i noční dobu připraveni vyhovět vašemu rozhodnutí ohledně prodeje například těchto typů hodinek: ROLEX, CARTIER, CHOPARD, OMEGA, BOVED, IWC a mnoho dalších modelů luxusních světových značek.
Hodinky Rolex

Prohlédněte si důkladně obsah vašich zásuvek. Zbavte se hodinek, které v nich jenom nečinně leží, aniž by plnily účel, pro který byly vyrobeny. Dopřejte si velmi příjemnou finanční částku a někomu dalšímu možnost dát těmto hodinkám nový život se změnou nového majitele.