Novinky v estetické stomatologii


Úsměv je snad to nejkrásnější, čím můžeme poradovat kolemjdoucí lidi, spolupracovníky, zákazníky, rodinu, zkrátka všechny kolem sebe. Nic nestojí a je nejkrásnější a přirozenou ozdobou lidské tváře. Problém nastává ve chvíli, kdy si uvědomujeme, že za našimi rty se schovává v podstatě něco, co rozhodně nechceme ukazovat ostatním. Jsou to křivé zuby, které bohužel máme a odvaha nám rozhodně chyběla na to, abychom to včas zkonzultovali s lékařem. Je sice pravdou, že zuby by se měly upravit do věku dospělosti, ale ani později není nic ztraceno. Estetická stomatologie dokáže zázraky v každém věku. Kromě trhání zubů, které budeme muset zkrátka obětovat, tak nás mohou překvapit další moderní možnosti léčby. A posléze se můžeme těšit z krásného úsměvu.

úsměv

Dlouhodobý proces je před námi

Pokud jsme se rozhodli, že je třeba něco udělat pro svoje zdraví, tak je to jedině správně. Je totiž dobré si uvědomit, že to neděláme jen kvůli úsměvu. Křivé zuby, které jsou překřížené, nikdy neumožní správnou hygienu. Naopak se zde snadno tvoří zubní kámen a mohou nastat další problémy. Ortodontická léčba spočívá v rovnání zubů, aby měly správné postavení, ale zároveň celé čelisti. Je pravdou, že mnohdy se změní i estetický vzhled celé tváře, také se zlepší žvýkací funkce, díky správné poloze zubů. Dokonce i výslovnost některých složitých slov bude hračka a stejně tak budeme lepší i v zubní hygieně.

zubař

Moderní zubní technologie

Dnes je mnoho skvělých zubních přístrojů, kteří dokážou vylepšit nejen naše postavení zubů, ale také jejich vzhled a barvu. Vše se dá vyšetřit bez bolestí a také bez dlouhého čekání. Je pravdou, že se zrovna estetická stomatologie nesetkala s úplným pochopením zdravotních pojišťoven a tak si péči ve většině případů musíme hradit sami, ale za ten báječný pocit, zdravé zuby a naše sebevědomí to rozhodně stojí. A mimochodem, spravit se to dá v každém věku, takže není třeba truchlit, že 18 nám dávno bylo.