Postel, ve které se vyspí každé dítě

Mezi základní vybavení, které je nevyhnutelné umístit do dětského pokoje, patří samozřejmě nábytek. Kromě skříně, psacího stolu a židle, je potřeba dopřát vašemu dítěti i postel, na které se dokonale vyspí a poskytne mu pocit dostatečně velkého prostoru, který pro jeho spánek potřebuje. Jakou tedy zvolit, aby to vaše dítě i patřičně uvítalo?

dětská postel

Když postel – tak pořádnou!

Na kvalitní a prostorné posteli pro vaše dítě – není nutné šetřit. Je naprosto žádoucí, aby si vaše dítě během noci odpočinulo tak, aby bylo ráno svěží a spokojené. Z toho důvodu mu neváhejte pořídit dětskou postel 140×200 cm, kterou může mít už od mládí a postupně do ní růst.Je přece nesmírně praktické mít jednu, která vydrží několik let v bezvadném stavu a vašemu dítěti se přizpůsobí nejen z hlediska věku, ale i jeho váhové hmotnosti a výškovému růstu.
Tato postel bude pro vás správnou volbou, která se bude vašemu dítěti více než líbit.

Silnější a odolnější díky masivu

Je známo, že masivní dřevo vydrží dlouho ve stavu, v jakém ho koupíte a začnete používat na samotném začátku. U postele to platí dvojnásobně, protože si můžete být jistí, že unese větší tíhu, vydrží nápor, který na něho dáte a s perfektním designem zapadne do každého dětského pokoje.

Zvolit si můžete hned několik provedení, které budou s vaším interiérem báječně ladit. Nabízíme kvalitní dřevo borovice, olše nebo dub, ale ani v barevném odstínu a lakování nezaostáváme. Jednoduchost a současně i vkusné provedení vám poskytne bílá nebo šedá barva, které jsou v současnosti v oblasti výběru nábytku nejvíce oblíbené.

postýlka

Dopřejte i vy vašemu dítěti spánek snů, který může mít i díky posteli, do které se bude každou noc těšit a vědět, že je masiv tím pravým řešením, se kterým bude spokojené. Jedině stabilní postel může zaručit to, že v ní spánek bude stát za to a vy si budete jistí tím, že jste ho vašemu dítěti díky dokonalé posteli i poskytli.