Originální dárek k 50. narozeninám


Bude někdo z vašich blízkých slavit padesátiny a vymýšlíte mu k tomuto kulatému výročí něco vtipného, originálního a praktického zároveň? Máme pro vás skvělý tip na něco, s čím sklidíte obrovský úspěch, především u pánů. Skvělým tipem, co dát člověku, který slaví takové významné jubileum jsou dřevěné bedýnky s chutným obsahem, který potěší každého gurmána, pivaře, milovníka rumu, masa, paštik a dalších podobných dobrot . Vybrat si můžete hned z několika velikostí a obsahů dřevěných bedýnek, a to podle toho, jaké chutě a preference oslavenec má.
narozeninový dárek
ZÁBAVENÉ A ORIGINÁLNÍ ROZBALOVÁNÍ OBSAHU
Ovšem pozor, dřevěná bedýnka s jídlem a pitím není jen tak obyčejnou bedýnkou a oslavenec to s jejím otevřením nebude mít tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Prodlouží se tak moment napětí a překvapení. K dřevěné bedýnce je totiž přiložené páčidlo, pomocí kterého se oslavenec dostane k vnitřnímu obsahu. Rozbalování takového dárku je pak mnohem zajímavější pro oslavence i ostatní zúčastněné.
Jakým obsahem dřevěné bedýnky můžete oslavence potěšit?
Výběr bedýnek podle jejich obsahu je opravdu rozmanitý. Obsahem dřevěného boxu potěšíte nejednoho muže. Obsah je totiž opravdu lákavý a plný chutných pochutin i alkoholu. Můžete tak vybrat box s pivem, vínem nebo rumem, který je doplněn o nejrůznější druhy salámů, paštik, čokolád a dalších dobrot, kterými potěšíte nejednoho oslavence.
oslava narozenin
Pořiďte oslavenci, který má významné životní jubileum, kterým jsou právě padesátiny, dárkový dřevěný box s páčidlem, ať prokáže svoji zručnost nutnou k objevení chutného a lákavého obsahu dřevěné bedýnky. Těšte se na pořádné překvapení a napětí při rozbalování bedýnky.
Není nad to, dát oslavenci opravdu originální a nápaditý dárek, kterým dřevěná bedýnka plná nejrůznějších dobrot bezesporu je.