Svůj domov uvidíte ještě před realizací


Pokud pro Vás není Váš byt pouhým útočištěm před zimou a deštěm, pak jste možná už někdy navštívili interiérové studio. Místo, kde dokáží z každého interiéru vytvořit originální prostor, který naprosto splňuje očekávání jeho obyvatele. V současné době pomáhá (nejen) bytovým designérům nejmodernější technika.

pracujeme

  • Využitím 3D vizualizace budete mít naprosto jasnou představu o tom, jak bude vše vypadat ve finále.
  • Je tedy možné stále upravovat a opravovat, dokud nebude vše opravdu dokonalé.

Veškeré obytné prostory se přizpůsobí Vašim požadavkům i současným trendům v oblasti bydlení. Stačí spojit síly s odborníkem na bytovou architekturu. Vaše představa a jeho zkušenost Vám vytvoří dokonalý domov.

Každá místnost chce své

V ložnici je jedním z nejdůležitějších prvků osvětlení. Má to být místo, ve kterém se cítíte dobře a můžete tu zregenerovat své síly. Celkový dojem z ložnice musí být tedy uklidňující a pohodový. Dětský pokoj bývá tak trochu oříšek.

  • Zatímco u ostatních místností jsou daná alespoň přibližná pravidla, u dětského pokoje je to nemožné.
  • Každé dítě je jiné a každé má jiné představy a požadavky.
  • V tomto případě je nutné domluvit se s rodiči, kteří rozhodnou o tom, jak často se bude pokoj měnit.
    • Jinak bude designér pracovat v případě, že se bude přizpůsobovat každým rokem a jinak v případě, že má vydržet v nezměněném stavu po několik let.

I koupelny a toalety mohou vypadat vkusně a moderně. V tomto případě vycházejí designérům vstříc výrobci obkladů a dlažeb, s jejich pomocí lze vytvořit opravdu netradiční interiéry.

Vizualizace je možná i v exteriéru

Pro každého obyvatele domu je stejně důležitý i exteriér. Není možné mít vnitřní prostory podle jednoho stylu a venkovní podle naprosto odlišného. Proto i v tomto případě přichází ke slovu vizualizace, která vše přivede na pravou míru a pomůže v rozhodování.

  • Důležitými prostory jsou kupříkladu i kanceláře.
  • Vzhledem k tomu, že tam trávíme mnoho hodin, je nutné, abychom se tu cítili dobře.