V laserové aréně zažijete adrenalin, legraci a pořádnou akční zábavu


Máte rádi akční hry? Toužíte si na vlastní kůži vyzkoušet to, co zažívají hrdinové akčních filmů? Žádný problém, stačí, když zamíříte do laserové arény v Praze a budete maximálně spokojeni!
Laser game lazerfunpraha.cz je zábava pro všechny věkové kategorie a obě pohlaví. V žádném případě neplatí, že by takové hra holky nebavila, ba naopak. Jedná se o ideální zábavu pro všechny lidi, kteří mají rádi napětí, pohyb i legraci. Pobyt v laserové aréně nenechá nikoho chladným a z každého rázem udělá týmového hráče.

skupina(1)

A právě proto je tato zábava ideální pro stmelení kolektivu a vybudování silného týmu. Můžete si být jisti tím, že se při ní skvěle poznáte. A vztahy, které při hře vybudujete, můžete následně posílit i při pobytu v přilehlém baru, který je dobře vybavený chutným pivem a oblíbeným stolním fotbalem.
Navíc, tato hra se vám jen tak neomrzí – nejen proto, že se při ní rozhodně nudit nebudete, ale také proto, že máte k dispozici hned dvě arény a jedenáct typů her, což slibuje mnoho kombinací a spoustu skvělé zábavy, které u nich zažijete. Jsou zde hry pro začátečníky i pro pokročilé, a samozřejmě i pro smíšená družstva.
A jak se do hry můžete zapojit? Nemusíte udělat nic víc, než si svůj pobyt v aréně předem rezervovat na webových stránkách organizace.

lasergame_aztec01

Díky tomu budete mít jistotu, že nebudete muset na nic čekat a dostanete se hned na řadu.
Navíc, ať už se na místo rozhodnete přijet automobilem nebo hromadnou dopravou, nebude to složité. V případě auta můžete pohodlně zaparkovat přímo v areálu společnosti anebo na parkovišti blízkého obchodního centra. Na místo míří i několik linek městské hromadné dopravy, a to i v pozdních nočních hodinách.
Takže to jediné, co vám nyní zbývá udělat, je kontaktovat své přátele a domluvit se na termínu hry, který následně obratem ruky rezervujete na webu.