Nedokážete dosáhnout orgasmu? Víme, v čem děláte chybu


A přece to do velkolepého finále často nesměřuje, dokonce se nedostanete ani do cílové rovinky. Víme, kde to může váznout…

žena líbá muže na hruď

Nedostatečná stimulace klitorisu

Nevěřte tomu, co vidíte ve filmech pro dospělé, že ženy dosahují orgasmu stimulací vagíny. Ano, některé ano, ale je jich menšina. Orgasmickým orgánem ženy byl, je i bude klitoris. Proto sexuologové upozorňují, že ačkoli děláte všechno správně, tak je vhodné, změnit polohu na takovou, kde dochází k intenzivnějšímu dráždění tohoto bodu. A takových poloh je opravdu málo. Je vhodné začít zjišťovat, která vám vyhovuje, nebo si během milování pomoci i prsty.

Málo libida

Nedostatek sexuální touhy u žen, může rovněž negativně ovlivňovat jejich cestu k vrcholu. A je jasné, že absence orgasmu zase touhu po milování nezvyšuje. Dostat se z tohoto začarovaného kruhu může pomoci například i masturbace, tantrické techniky a oživení lásky ve vztahu.

šťastný pár na lavičce

Nedostatek času

Ženy potřebují k milování víc času než muži, kterým leckdy stačí rychlovka. Nenechejte se odbít a užijte si dlouhou předehru. Pokud si chcete užít milování opravdu velmi dlouhé a intenzivní, můžete zkusit některé volně dostupné přípravky určené pro pány. Kamagra gold vám zaručí nezapomenutelný zážitek.

Mentální bloky

Hlava je častým problémem, i kdyby tělo chtělo. Mentální blok, který vám může bránit v dosahování vyvrcholení, je i případ, pokud neumíte přijmout samu sebe. Stavá se to často ženám, které přibraly nebo jsou po porodu. I vy sama totiž ovlivňujete, zda vyvrcholení přijde, nebo ne. Není všechno jen v partnerově režii.

Emocionální odpojení od partnera

Žádná technika ani poloha nedokážou suplovat to, co dokáže zapálená láska. Mnoho žen nemá problémy s orgasmem a najednou se vyskytnou. Právě sex a jeho kvalita jsou dobrým barometrem vztahu. Emocionální odpojení od partnera znamená, že už nemáte motýlky v břiše a netoužíte po něm. Zkuste napravit váš vztah a uvidíte, že se v závěsu dostaví i orgasmické chvění.