Dámská kabelka


Kabelky slouží především k uschování osobních předmětů, dokladů, kosmetiky pro denní potřebu a spousty dalších věcí. V dámské kabelce se dá najít opravdu leccos. Někdy se sama majitelka diví, co vše v ní nosí. Existuje nepřeberné množství typů, barev, materiálů i velikostí. Každý typ se hodí více pro tu či onu příležitost. Jiná bude kabelka na každodenní nošení do práce, jiná půjdeme-li do divadla a další bude vhodná třeba na výlet či na večerní posezení s přáteli.kočka leze ven z kabelky

Jak vybrat tu správnou kabelku?

Při jejím nákupu by se neměly ženy řídit pouze jejím vzhledem, ale zamyslet se nad tím, kam ji chtějí nosit a v čem chodí nejčastěji oblečené. Aby váš outfit maximálně ladil barevně i stylově.

  • Shopper bag –velká prostorná hranatá kabelka s dvěma dlouhými uchy, do které se vejde leccos objemnějšího. Hodí se spíše ke sportovnímu či ležérnímu outfitu. Může být kožená, z umělé kůže či z pevné látky, většinou jednobarevná, ale i s pestrými potisky.
  • Velká kabelka – ideálně se hodí do práce, můžete do ní sbalit knihu, notebook, deštník, něco k jídlu … prostě vše, co potřebujete mít přes den u sebe.
  • Malá kabelka – může se nosit v ruce či přes rameno, podle typu. Je velká tak akorát na pár nejdůležitějších věcí, které potřebujete někam uložit během odpoledního výletu do města, setkání s kamarádkami u kávy či při návštěvě kina apod.
  • Originální designová kabelka – je obvykle výrazným prvkem outfitu, musíte mít k jejímu nošení nejen odvahu, ale i vhodný oděv, který umožní kabelce vyniknout.
  • Kabelka do ruky – lze ji nosit zavěšenou na předloktí pokrčené ruky či přímo v ruce natažené.
  • Luxusní kabelka – luxusní kousek obvykle z pravé kůže, očekává se od něj nadčasový design, originalita a kvalita zpracování.
  • Psaníčko – malá kabelka do ruky, pro slavnostní či sváteční převážně večerní příležitost.

černá kabelka na bílém plyši
Kabelek je opravdu mnoho druhů, ale základem kabelkového šatníku každé ženy měla být kabelka z pravé kůže, která má už jen díky materiálu luxusnější vzhled. Luxusní kožené originální kabelky české výroby značky Loro Oro vynikají svým kvalitním zpracováním, designem i kvalitou použité kůže. Krásné kabelky jsou k dispozici malé, velké, do ruky, přes rameno, crossbody, psaníčka či ručně malované. Dokonce může kabelka nést i vaše iniciály. Česká značka Loro Oro je tu pro vás s nabídkou kabelek, peněženek a kosmetických tašek … vše v prvotřídní kvalitě.