Jak si usnadnit hubnutí?


Neprozradím žádné tajemství, řeknu-li, že je u nás víc než dost lidí, kteří touží po zhubnutí. Někteří oprávněně, někteří nikoliv, ale na tom teď nesejde.
Hubnutí by bylo skoro možno považovat za náš národní sport, podobně jako třeba hokej. Od kterého se však liší. A to hlavně v tom, že uspějí-li naši hokejisté, vynášíme je nejednou pomalu až do nebes, a neuspějí-li, veřejně je zatracujeme, zatímco neuspějeme-li v hubnutí, projde nám to, a uspějeme-li, vzbuzujeme u mnohých méně úspěšných slepou závist. A na rozdíl od hokeje také neslavíme zase až tak často úspěchy na poli hubnutí, zejména ne ty dlouhodobé.
obézní muž

Netřeba si jistě vysvětlovat, proč toužíme zhubnout. Důvody k tomu jsou zřejmé: někdo chce být tělesně zdatnější, někdo zdravější, někdo prostě krásnější. A tak se snažíme shazovat kila.
Ovšem často se nám to nedaří. A to proto, že k tomu, aby se ztratily tukové zásoby, potřebujeme snížit příjem potravy a zvýšit výdej energie. Tedy méně jíst a víc se hýbat. A ani jedno z toho nepřináší většině našinců, převážně těm při těle, potěšení. Protože po sportu bolí namáhané tělo, jsme zpocení, lepkaví a udýchaní, a hladovění vyvolává nepříjemné pocity v břiše i na duši.
A jen málokdo dokáže snášet tyto nepříjemné pocity až do konce. Kterýmžto koncem pochopitelně nemám na mysli smrt, nýbrž zhubnutí.
Kéž by se dalo s těmito nepříjemnými pocity něco udělat! Vždyť nebýt jich, hubnulo by se daleko snáze a nebylo by tolik odpadlíků, kteří kvůli nim touhu po zhubnutí vzdávají, respektive by nebylo tolik těch, kdo ideálu sice možná i dosáhnou, ale pak přijde onen neblaze proslulý jo-jo efekt a zase vše naberou zpátky, než bys řekl švec.
A pomoc už naštěstí existuje. Jmenuje se Adipex-75® a jde o přípravek tlumící nadměrnou chuť k jídlu. Člověk díky jeho užívání ztrácí pocit hladu, nemá potřebu tolik jíst ani touhu to předčasně vzdát, jen aby se zbavil oněch nepříjemných pocitů.
štíhlé postavy

Na rozdíl od jiných rádoby zázračných přípravků tento neslibuje zázraky. Slibuje jen pomoc, díky níž zhubne člověk sám a výhradně svými silami. Tedy omezením jídla a pohybem. A protože je u přípravku adipex cenavíce než přijatelná, zhubne člověk a nikoliv jeho peněženka.