Najděte svou ideální váhu a naučte se, jak si ji udržet


Cítíte, že potřebujete změnu? V tom případě se nejdříve pořádně ujistěte, zda tomu tak opravdu je, a pak hurá do toho! Nic nepřijde jen tak samo z čistého nebe, vždy je potřeba nejprve udělat první krok a ten je na vás!
Chcete vědět, jak spolehlivě zjistit, zda byste se náhodou neměli pustit do hubnutí? Spočítejte si BMI s pomocí BMI kalkulačky a rázem budete v obraze!
BMI je index tělesné hmotnosti – číslo, které udává poměr mezi tělesnou váhou a výškou. Jedná se o jednoduchý způsob, jak porovnávat váhu několika různých lidí, kteří mají různou výšku, ale třeba i věk. Výpočet je hotový za několik sekund, a vy rázem víte, jak na tom jste – tedy zda má smysl se do něčeho pouštět, anebo zda můžete zůstat úplně v klidu.miska se zeleninou, ovoce, salát
Po takové kalkulačce není potřeba nijak složitě pátrat, najdete ji jednoduše na internetu. Je vám tedy volně k dispozici. A jakmile zjistíte, jaký je váš stav, můžete využít i několik praktických rad a tipů, jak jej zlepšit.
Je jasné, že hmotnost člověka se odvíjí především od jeho jídelníčku. Lidé, kteří si nedokáží odpustit ani jedno sousto zpravidla trpí nadváhou, naopak ti, kteří si odpouštějí až příliš, mají potíže s podváhou. A ideální je samozřejmě stav mezi tím – zdravá váha.zelenina, brokolice, rajče, okurka

Trpíte nadváhou, anebo snad obezitou?

Jestliže jste právě vy v situaci, kdy máte nějaké to kilo navíc, vyzkoušejte proteinovou dietu.
Můžete ji najít také pod označením ketonová, neboť konzumací jídel bohatých https://www.euro.cz/miliardari/vyjimecne-bohati-miluji-new-york-tohle-jsou-mesta-kde-zije-nejvic-bohacu-1357349 na bílkoviny a omezením příjmu tuků a cukrů nastává v našem těle děj zvaný ketóza – tělo si při něm vyrábí potřebnou energii spalováním tukových polštářů.
Tímto způsobem se můžete nelichotivých tukových partií zbavit již během několika týdnů, a to bez obav z následného jo-jo efektu. A když se v této době naučíte zdravě stravovat a dostatečně hýbat, zůstanete štíhlí už jednou provždy, a to bez větší námahy.