Nejnavštěvovanější knižní web

Pro vášnivé čtenáře, ale nejen pro ty, kteří louskají jednu knihu za druhou, ale především pro ty, kteří chtějí mít v knihách skutečně ucelený přehled a pořádek, je určen knižní web s názvem Databáze knih. V prestižní anketě Křišťálová lupa – Cena českého internetu, která oceňuje nejzajímavější a nejoblíbenější projekty, získala v loňském roce 2. místo v kategorii „One wo(man) show“ a podle Svazu českých knihkupců a nakladatelů je nejnavštěvovanějším knižním webem v naší republice. Stojí skutečně za to, se s ním seznámit.
 focení tabletem
Ráj pro milovníky knih
Web, čítající více než tři milióny oficiálně vydaných i plánovaných knih a eknih v českém a slovenském jazyce, je pro skutečné milovníky knih opravdovým rájem, ve kterém stráví spoustu krásných chvil. Nejen že se dozví včas o všech novinkách v knižním světě, ale čeká tu na němnoho zábavy i soutěží. Registrací a založením vlastního profilu mohou čtenáři sami přidávat nové knihy i autory, vkládat recenze, hodnotit knihy a dívat se na hodnocení ostatních uživatelů. Mnozí zde mezi téměř 200 tisíci uživateli najdou stejně zapálené kamarády, s kterými si mohou psát, diskutovat a sledovat navzájem svojí aktivitu. 
 silueta čtenáře
Nevíte, co číst?
Spousta čtenářů někdy neví, po čem konkrétním v knihovně sáhnout. V Databázi knih najdete tu svoji knihu vždy. Velmi brzy vám ve svém profilu naroste vlastní knihotéka, seznam oblíbených autorů a knih a těch, které se chystáte číst. Než se nadějete, budete jich mít ve svém seznamu i stovky, protože budete neustále získávat od ostatních báječné tipy na ty nejhezčí. Podle komentářů ostatních a počtu procent, které kniha získala, si každé dílo pěkně prověříte a uděláte si na něj svůj vlastní úsudek. Objevíte další skvělé knížky a pokud některou z nich nebudete moci sehnat, je tu pro vás rozsáhlý bazar knih s dosud téměř 400 tisíci prodaných výtisků.