Permanentní make-up – krásná v každém okamžiku.

Máte alergii na běžnou dekorativní kosmetiku, a proto se raději moc nelíčíte? Často sportujete a klasické líčení je pro vás nevyhovující? Jste hodně časově vytížená a na nějaké malování, vám už nezbývá čas? Nebo je pro vás dokonalý vzhled nutností a prioritou a bez dokonalého make-up si připadáte nesvá a skoro jako nahá?

A chtěla by jste být stále krásná a dokonale upravená? V takovém případě popřemýšlejte o permanentním make-upu. A můžete začít třeba permanentním make-upem očních linek.
 

Jak na dokonalé oční linky

 
Při aplikaci permanentního make-upu očních linek se vždy musí přihlédnout k tvaru a symetrii očí. Nejde jen o to vytvořit nějakou linku, ale najít i její vhodné umístění a dokonalý tvar. V případě opravdu správného provedení se docílí nejen zvýraznění očí, ale také i jejich případné korekce. Díky permanentnímu make-up tak můžeme skrýt i nepříjemné nedokonalosti očí.
 
Také barva samotné linky se musí vybírat velmi opatrně. Důležitým a osvědčeným pravidlem je nepodlehnout aktuálním módním trendům. Permanentní make-up  vydrží po dobu jednoho roku až tří let. Nesmíme na tuto skutečnost nikdy zapomenout a aplikaci plánovat jako dlouhodobou investici. Dobrým vodítkem při výběru barvy nové linky je tón vašich řas. Podle něj pak snadno zvolíte ideální barvu nové linky. Samozřejmostí by, v tomto případě, měla být rada zkušené kosmetičky. Pro aplikaci permanentního make-up proto vždy vybírejte dobrý salón s profesionálním personálem.
 
U permanentního make-upu očních linek se vpravuje pigment do pohyblivého víčka. Jde tedy navíc o velmi precizní zákrok, který vyžaduje, mimo jiné,  také dlouholetou zkušenost kosmetičky. Nejen jistota při zákroku, ale i její estetické cítění, kvalitní přístroj, který umožňuje precizně a rychle vpravit barevný pigment do pokožky bez jejího poškození a samozřejmě také bohatá nabídka barvených pigmentů – to jsou hlavní kritéria, která by měla rozhodovat při výběru studia.
 
A dobrá rada nakonec – i u permanentního make-upu platí staré dobré pravidlo: „Méně je někdy více!“ A také bychom měly myslet na to, že permanentní make-up je podkladem a doplňkem pro líčení a nikoli jako 100 % náhrada líčení!“