Podnikání bude jednodušší, když si založíte s.r.o.

Jistě vás napadne otázka, v čem to bude snadnější? Zejména v tom, že jakmile máte založenou firmu, pak se dostanete i na konkurzy, kam jste předtím jako soukromníci nemohli. Získáte zakázky, ke kterým vám byl v minulosti odepřen přístup. Jako firma totiž můžete být přizváni k více výběrovým řízením a můžete se díky tomu zúčastnit i obchodů, na které jste předtím dosáhnout nemohli.
Základní kapitál je navíc stanoven pouze na jednu korunu. Dělalo vám starosti, že rozjíždění firmy stojí statisíce korun a že budete muset investovat vysoké částky do základního kapitálu? Toho se opravdu obávat nemusíte. Základní kapitál je pouze 1 Kč.

online

  • Vše proběhne hladce i založení firmy online. Nemusíte si s ničím dopředu dělat starosti. Veškeré papírování a potřebné náležitosti vyřídíme za vás. Nemusíte znát žádná data, žádné konkrétní formuláře z této oblasti, nemusíte mít žádné, ani základní znalosti tohoto tématu. Vše za vás vyřídíme. Jakmile se podepíší dokumenty, pak už stačí pár dní, většinou se jedná o dobu do 5 prachovních dní, kdy se zakládá nová firma a je zapsána do obchodního a živnostenského rejstříku. Poté už můžete začít podnikat ve velkém.
  • Splňte si sen a začněte podnikat – je to tak jednouché, když založení firmy přenecháte zkušeným odborníkům, kteří naprosto přesně vědí, jak postupovat.


konferenční místnost

Výhody tohoto typu podnikání

Největší výhodnou je oddělení osobního vlastnictví od toho, který vlastníte v podnikání. Díky tomu nikdy nepřijdete o své peníze nebo o svůj majetek, protože je firma a veškeré její finance a majetek je oddělen od vašich peněz a od vašeho majetku.
Navíc celé založení firmy s.r.o. probíhá online, takže za vás všechny potřebné náležitosti vyřídíme. Nemusíme si dávat tisíc schůzek, aby bylo vše připravené. Jakmile svou práci dokončíme, pak už stačí jenom podepsat a vše se může dát do pohybu. Zanedlouho poté už budete hrdými majiteli své vlastní firmy, tedy své vlastní společnosti s ručením omezeným. Zní to moc hezky, nemyslíte? A to vše bez problémů a bez starostí.