Reklamní flash disk


Víte, co je největší marketingovou chybou? Darovat někomu předmět, který je nepraktický. Mezi praktické předměty bychom mohli zařadit hrnek, prupisku nebo třeba flash disk.

usb

Vždy je potřeba dávat si pozor na to, aby váš reklamní předmět neskončil hned někde v koši. Právě z toho důvodu je opravdu třeba dávat velký pozor na věci, které necháte potisknout logem vaší firmy, abyste se dostali do povědomí zákazníků.
Vhodnou volbou bude reklamní flash disk, disk obyčejný nebo s různou kapacitou paměti. Můžete se dokonce rozhodnout i pro zdobení. Vše záleží na vás.
Pokud vybíráte vhodnou flashku pro osobu, která je konkrétní, pak máte možnost zvolit si mezi všelijakými produkty. Určitě je ocení hlavně studenti nebo zákazníci, kteří opravdu patří mezi ty věrné.

Jestliže byste chtěli designové flash disky, pak je najdete hned v několika motivech. Jestli je něco, co jistě potěší každého sportovce, pak je to flash disk s fotbalovým míčem. Jsou možné ale i jiné motivy, jako jsou například auta, letadla apod.
Nebo si můžete zvolit exkluzivní nabídku. Nechybí v ní ani flash disky s krystaly Swarovski.

Ne nadarmo se říká, že se fantazii meze nekladou. Pokud si přejete návrh, který bude originální, pak je možné nechat jej zhotovit i na míru. Počítat byste ale měli s počtem minima kusů, aby se výroba vůbec vyplatila.
Po vhodném návrhu jsou flash disky upraveny a opatřeny příslušným logem. Teprve poté se do nich vkládá samotné USB. Díky tomu nehrozí žádné poškození.
Každý zadavatel by již předem měl mít nachystán vlastní návrh, pokud nemá, pak pro něj bude zhotoven grafický návrh, ale za příplatek.
Produkt, který bude výsledkem, může být ozdoben tamponovou, laserovou nebo reliéfní formou.

přenos dat na usb

Nyní už jen zbývá, abyste si také nechali vyrobit nějaký ten reklamní flash disk, díky kterému se bude moct vaše firma pochlubit.