Sůl je účinná i pro ošetření bazénu


V současné době můžete z řad bazénových přípravků vybírat několik hodin. Každý z nich se liší svým složením a záměrem postarat se o vyřešení problému, který se týká vaší vody. Kromě používání různých tablet se však můžete setkat i s velmi oblíbenou variantou, jakou je bazénová sůl https://www.chlorito.cz/sul-do-bazenu, která se považuje za šetrný přípravek pro úpravu domácího bazénu.
Společně s aktivním chlorem účinkuje do takové míry, že si léto budete u vody pouze užívat.gumová kachna plave v bazénu

Sůl má mnoho báječných vlastností

O tom, jak je sůl nepostradatelná, víte jistě už z pohodlí domova. Její využití si však nenajde uplatnění pouze v kuchyni, ale i v jiných oblastech včetně úpravy vody v bazénu. Právě použití čistého chloridu sodného se setkává s velkým úspěchem při udržení čistoty v bazénu, který nechcete mít nikdy zakalený.
Aplikuje se na začátku koupací sezóny, ovšem musíte dbát i na to, aby byla její aplikace provedena správně. Jestli jste se ještě s touto variantou nesetkali, je potřeba, abyste v bazénové technologii měli zavedenou salinizační jednotku. V tomto zařízení probíhá elektrolýza slané bazénové vody za vzniku aktivního chloru, na který rovněž nesmíte zapomínat.
Sůl je stejně jako chemické přípravky potřeba doplnit dle toho, v jakém stavu se její výskyt v bazénu nachází.nafukovací míč v zahradním bazénu

Neudělejte chybu a používejte správnou sůl

Nepleťte si ji však s klasickou (běžně používanou), která má nepostradatelnou funkci při dochucování všech pokrmů, které si denně dopřejete. Jod, který obsahuje, by mohl ve výrazné míře vaši vodu a stav vašeho bazénu znehodnotit! Vybírejte proto pouze takovou, která je kvalitní a opravdu vhodná do bazénových nádrží.
Vaše letní sezóna u bazénu může i díky správné soli, která je čistá a vysokoprocentní začít pohodově a bez výskytu komplikací. Vyberte si z nabídky velikost balení, které bude vyhovovat objemu vaší nádrže a zaútočte na všechny nečistoty tak, aby se pro vás koupání nestalo trápením na několik měsíců.