V únikové místnosti dokonale stmelíte svůj tým


Když vám to v práci parádně klape, tak se vám hned pracuje líp. A když se svými kolegy vytvoříte parádní funkční tým, ve kterém má každý z vás svou velkou úlohu a může se při ní na ostatní spolehnout, tak se to velice brzy projeví nejen na příjemné atmosféře na pracovišti, ale také na vašem výkonu a potažmo i na firemním zisku.

dveře

Otázka ovšem zní, jak takový sehraný tým vytvořit? Jistě jste už i vy slyšeli mnohé o team buildingu. Jedná se o aktivity, které by vám měly pomoci lépe poznat a pochopit své kolegy a navázat s nimi funkční vztahy i spolupráci. Team building je proto velice v módě. Jenže ne vždy vedení firmy zvolí vhodné aktivity, které k něčemu podobnému vedou. Mnohdy se jim špatnou volbou akce povede jednotlivé pracovníky spíše otrávit a veškerá snaha se mine účinkem. A to i přesto, že je zde na dosah ruky a za více než přijatelnou cenu dostupná úniková hra, která spolehlivě dokáže z kolegů z práce vytvořit fungující tým.

Úniková hra rozhodně stojí za vyzkoušení, proto neváhejte a najděte si únikovou místnost ve svém blízkém okolí, kde budete mít možnost zažít toto nevšední dobrodružství, ať už s vašimi spolupracovníky anebo s kýmkoli jiným.
Pokud žijete v Pardubicích anebo v jejich okolí, bude se vám jistě hodit úniková hra Pardubice, protože vás nechá prožít mnoho napínavých chvil a velkých překvapení. Zkrátka to bude jedno velké, více než hodinové dobrodružství.

šachovnice

Vaším úkolem bude přijít na kloub velké záhadě, a to postupným řešením jednotlivých šifer, odhalováním skrytých předmětů a řešením nevšedních hádanek. Pokud máte logické myšlení, jistě se vám bude velice hodit, nicméně pokud matematika nikdy nebyla vaší parketou, tak to také rozhodně nevadí. Vždyť od čeho jste tým? Uvidíte, že společně všechno zvládnete a ještě se při tom skvěle pobavíte! Navíc, tím hlavním cílem není jen vyřešit záhadu, ale především se u toho pořádně pobavit!