Výběr štěňátka byl rychlý


Obě vaše dcery si už dlouho přejí pejska.Jsou ve věku osmi a deseti let a tak po zkušenostech s chovem myšek, želvy a andulky docházíte k názoru, že děvčata se dokážou o svá zvířátka postarat. Všechna se dodnes těší dobrému zdraví a dokonce ani jedna z myšek ještě neodešla do nebíčka.

Chovná stanice psů, která je umístěna na okraji vašeho města, se stane cílem nedělního výletu. Chystáte pro dcery překvapení. Mohou si jedno štěňátko odnést domů. Procházíte společně mezi výběhy a kotci, když se vám pod nohy připlete štěňátko čivavy. Děvčata se pro něho skloní a ono je ze samé radosti počůrá. A už jsou kamarádi.

Výběr proběhl rychle a dcery si odnášejí svého vysněného pejska domů. Připraví mu postýlku ze staré krabice a vystelou dečkou po panence. Vypadá to, že mladý čivaví pán si bude žít jako král. Dcerky mu věnují veškerou péči a dokonce mu z kapesného dopřávají ty nejlepší kapsičky. Když prší, je na procházky nošen k košíčku, aby se nenastydl.

K želvě, myškám a andulce přibude štěňátko a doma máte hotový zvěřinec. Ale děvčata všechno zvládají obstarat. A budují si tak základy, jak se starat o rodinu. Aby bylo vždy čisto a pro všechny připraveno jídlo. Taková průprava se jim v životě bude hodit.

Po roce přibylo druhé

Asi po roce do domácího zvěřince přibude čivaví slečna .To aby měl mladý psí pán s kým dovádět. Jména si pro ně dcery vyberou opravdu vznosná. Psík je pojmenován Hugo Boss Jolly Pixie a fenka Princezna Barbie Jolly Pixie. A opravdu je celými jmény oslovují. Nejlépe to zní na hřišti, kde se to mezi všemi Alíky, Šmudlíky a Pudlíky opravdu vyjímá. A dcery jsou na svoje svěřence opravdu pyšné.

A ve třetím byla na světě nová štěňátka

To bylo radosti, když zvěrolékař, při pravidelné kontrole obou zjistil, že mladá psí dáma čeká štěňátka. Dcery se samou radostí rozplakaly.