Co očekávat při přestavbě koupelny?

Nejprve je potřeba stanovit si reálný rozpočet a před samotnou realizací je dobré mít ucelený návrh celé koupelny. S tím vám mohou pomoci designéři, nebo pracovníci koupelnových studií. Možná si říkáte: „A má to smysl i v případě panelákového bytu? Proč uvažovat nad návrhem koupelny od profesionála a proč si dávat vypracovat předem vizualizaci?“.
V první řadě proto, že některá moderní řešení znají lépe profesionálové a na rozdíl od běžného zákazníka, který zařizuje nebo rekonstruuje tuto místnost jednou či dvakrát za život, má mnohem více zkušeností.

vizualizace koupelny

Často ani netušíme, že s omezeným prostorem, který máme k dispozici, je možné dělat doslova zázraky.  Odborníka můžou napadnout skvělé nápady a řešení, na které byste sami nepřišli, a to obzvláště platí v menších prostorách, kde je kreativity zapotřebí více!
Než se pustíte do práce, je potřeba si zamluvit kvalitní zedníky a instalatéry, což v dnešní době nebývá lehká záležitost. Mnoho lidí se pak pouští do práce svépomocí a malér může být na světě.  Pokud bydlíte ve větším městě, jako je třeba Praha, můžou vás zachránit instalatéři dřív, než stihnete vytopit sousedy. Instalatér Praha http://servisvirivychvan.cz/sluzby/instalaterske-prace/ funguje nonstop a přijede do 60 minut.

výměna baterie u umyvadla (ruce, umyvadlo, baterie)

S realizační firmou uzavřete smlouvu o dílo, vyhnete se tak možným budoucím problémům a budete víc chráněni. Domluvte se na časovém horizontu, který je pro vás přijatelný.
Nákup materiálu můžete buď sami, nebo se můžete spolehnout na realizační firmu. Každá varianta má své výhody, ale i zápory. Realizační firma může mít zajímavé slevy u některých výrobců a dodavatelů, nevýhodou naopak je, že jste na tyto dodavatelé vázány a pokud v jejich sortimentu není vaše vysněná vana, nebo obklady, musíte si vybrat jiné.
Před převzetím hotového díla si vše důkladně zkontrolujte, můžete si přizvat na pomoc i odborníka, který odhalí i vám neviditelné vady.